Служба поддержки: 0 800 500 381

Новости

«Універсальна» приєднує «Орадон»


ВАТ «Страхова компанія «Універсальна» та ВАТ «Страхова компанія «Орадон» підписали протокол про приєднання компанії «Орадон». Комплекс юридичних та організаційних заходів щодо об’єднання компаній, в тому числі переведення працівників СК «Орадон» у СК «Універсальна» заплановані на 1-3 квартал 2008 року.

За словами генерального директора «Універсальної» Олександра Павленко, процес злиття двох компаній є позитивним фактором в розвитку української галузі страхування, оскільки дозволяє структурувати ринок для його подальшого розвитку.

«Об’єднання наших бізнесів відбувається в спільних інтересах - ми в рази збільшуємо потенціал нашої організації, формуємо єдину потужну мережу філій у ключових регіонах України, розширюємо можливості сервісу обслуговування, стаємо більш доступними. Ми маємо значні можливості, щоб стати лідером страхового ринку України», - говорить Олександр Павленко.

Сьогодні страхова компанія «Універсальна» проводить аналіз існуючої організації структури СК «Орадон» та працює над розробкою організаційної структури Донецької регіональної дирекції. На початок 2008 року заплановано проведення навчальних тренінгів з працівниками дирекції та структурних підрозділів Донецького регіону.

«Для наших клієнтів такий масштабний захід в першу чергу означає збільшення можливостей професійних рішень, гарантії своєчасних виплат, високий сервіс обслуговування та стабільність компанії. Нові технології, які сьогодні активно впроваджує «Універсальна», тепер будуть доступні у найвіддаленіших кутках Донеччини. об'єднавши інновації з нашим майже 90-річним досвідом у страхуванні, спільно ми зможемо вийти на найвищий рівень якості послуг серед страхових компаній України», - зазначає Голова правління ВАТ «Страхова компанія «Орадон» Григорій Волкодав.

Спільна стратегія компаній щодо просування на ринку базується на активному розвитку бізнесу, корпоративному управлінні і прозорості, високому рівні кадрової і юридичної підготовки. Серед найближчих планів – укріплення позицій на внутрішньому ринку та вихід на ринки близького зарубіжжя.

21 грудня на зборах акціонерів ВАТ СК «Універсальна» буде прийнято остаточне рішення щодо затвердження умов приєднання «Орадону» до «Універсальної».

Страхова компанія «Орадон» зареєстрована 27 вересня 1994 року. Спеціалізується на обов’язковому та добровільному ризиковому страхуванні. «Орадон» разом з рядом інший компаній є правонаступником майнових прав та обов'язків колишнього «Укрдержстраху».
Натисніть "Подобається",
щоб читати Універсальну на Facebook
Дякую, я вже з вами, все круто!