Служба поддержки: 0 800 500 381

Новости

Страхова компанія Універсальна заявила про готовність роботи у галузі обов'язкового цивільного страхування автотранспорту.


Нагадуємо, що з 1 січня 2005 року прийнято Закон про обов'язкове страхування автовласників, або, як кажуть страховики, ОЦВ, згідно якого усі водії повинні оформити поліс ОЦВ до пред'явленння його в дорозі представникам ДАІ.

Заплановане лідерство характеризується кількома факторами. Насамперед це 13 років досвіду на ринку страхування, майже півсотні філій у всіх регіонах України та за її межами, динамічний розвиток, про що свідчать з року в рік найавторитетніші економічні видання, сервіс, що відповідає світовим стандартам якості. Також це власний цілодобовий асистанс-центр та репутація прозорої і публічної компанії. За інформацією, наданою відділом зв'язків з громадськістю "Універсальної" ще однією перевагою компанії цьому напрямку є фаховість команди. Зокрема, заступник генерального директора "Універсальної" Михайло Гомівка є співавтором багатьох положень прийнятого Закону, тому компанію можна вважати повноцінним авторитетом в галузі ОЦВ.

За прогнозами аналітиків ОЦВ - це збитковий вид страхових послуг і перетворити його на прибутковий у змозі лише фінансово стабільна, енергійна компанія, що здобула собі славу надійного страховика у населення.
Натисніть "Подобається",
щоб читати Універсальну на Facebook
Дякую, я вже з вами, все круто!