Служба поддержки: 0 800 500 381

Новости

Страхова компанія «Універсальна» стала новим національним страховиком книжок міжнародних дорожніх перевезень.


З 31 грудня 2004 року Страхова компанія «Універсальна» за погодженням з Міжнародним союзом автомобільного транспорту набула статусу нового національного страховика книжок міжнародних дорожніх перевезень (МДП), що видаються Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України АсМАП.

Тепер угоди страхування відповідальності в системі МДП можна укласти з ВАТ «Страхова компанія «Універсальна» у центральному офісі АсМАП України (м. Київ, вул. Щорса, 11), а також у всіх філіях Асоціації. Новий страховий тариф за страхування кожної книжки МДП становить 11 доларів США. До набуття «Універсальною» вищезгаданого статусу страховий тариф складав 12 доларів США.

Для довідки:

Система МДП
– це система митного транзиту, призначена для максимально можливого спрощення перевезення вантажів під митними печатками й пломбами в міжнародному торговельному обороті а також забезпечення необхідної митної безпеки та гарантій державам транзиту.

Книжка МДП є основним документом в системі та підтвердженням того, що у відношенні перевезених по даній процедурі товарів існує міжнародна гарантія.

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України - одне з найбільших некомерційних, недержавних, добровільних об'єднань суб'єктів підприємницької діяльності усіх форм власності. Вона об'єднує понад дві тисячі організацій, які надають послуги з перевезень вантажів і пасажирів у міжнародному сполученні.

З 1992 року Асоціація є дійсним членом Міжнародного Союзу автомобільного транспорту (IRU Женева) та визнана 69 об'єднаннями міжнародних автоперевізників – учасниками Конвенції МДП.

Ця конвенція про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП (Конвенція МДП 1975 року), до якої приєдналася і Україна у 1994 році, передбачає наявність у країні Гарантійного об'єднання - АсМАП.

Асоціація забезпечує функціонування Митної Конвенції на території України: видає українським перевізникам книжки МДП, контролює стан їх використання та повернення, зберігання та облік, надає перевізникам всебічні послуги юридичного характеру. Однак однією з головних функцій Асоціації остається гарантування сплати державі митних зборів та платежів у разі недоставляння товарів у митницю призначення.
Натисніть "Подобається",
щоб читати Універсальну на Facebook
Дякую, я вже з вами, все круто!