Служба поддержки: 0 800 500 381

Новости

Шанс від 'Універсальної'


На переможців чекає складна, але надзвичайно цікава робота. А саме - переможці керуватимуть та братимуть участь у великих проектах "Універсальної": нових бізнесах, проектах у роботі з корпоративними клієнтами, у роботі із філіями; у службі підтримки та обслуговування клієнтів, в юридичній службі; в розробці та просуванні нових продуктів, в управлінні страховими продуктами, у фінансах та маркетингу.

Технологія проведення конкурсу була розроблена в Києво-Могилянській Бізнес-Школі (kmbs). «В таких масштабах цей конкурс буде проводитися вперше в Україні» - говорить Олександра Бакланова, яка є розробником проекту.

Вимогами для всіх конкурсантів є високий рівень енергії, сконцентрованість на результаті та здатність здійснити прорив. Від тих, хто претендує на перемогу в категорії «Керівник» ПРОРИВного проекту, вимагається додатково здатність керувати складнми проектами (рівня окремих бізнесів) та сміливі професійні амбіції, підкріплені попереднім успіхом.

Для участі в першому турі Конкурсу необхідно надіслати своє резюме та есе "Моя найбільша перемога та найбільша поразка у професійному житті, та висновки з них" (1-1.5 стор.) на talent@universalna.com до 10:00 в середу 8 вересня (або раніше, що буде дуже заохочуватися). До 21:00 того ж дня переможці відбіркового туру будуть повідомлені. Наступні туру конкурсу відбудуться між 9 і 17 вересня і включатимуть ділову гру, індивідуальне вирішення ситуаційної вправи та співбесіду. Додаткову інформацію можна отримати на www.lvivport.com/proryv та за тел 2-989-777.
Максим БАЛАНДЮХ, "МГ".
Натисніть "Подобається",
щоб читати Універсальну на Facebook
Дякую, я вже з вами, все круто!