Служба поддержки: 0 800 500 381

Новости

Львівський автобус – європейський рівень.


Це була перша подібна подорож львів'ян по території України. Стартувавши у рідному місті 4 липня, вони відвідали обласні центри України і деякі міста республіки Крим, і, нарешті, прибули до Південної Пальміри. Одеса - шістнадцяте місто, в якому побували вітчизняні виробники, демонструючи свою продукцію. З цієї нагоди відбулася виставка автобусів та прес-конференція, в якій взяли участь організатори акції, зокрема, голова правління ЗАТ «Львівський автомобільний завод» Юрій Сорокін, заступник начальника управління продаж і маркетингу підприємства Вадим Руденко, директор Одеського філіалу страхової компанії «Універсальна» Кероб Арутюнян та його заступник Геннадій Шахбазов, а також начальник Одеського міського автотранспортного управління Володимир Краснов, головний інженер Одеського обласного автотранспортного управління Микола Уманський та інші.

Старше покоління пам'ятає події, коли на зміну стареньким «пазикам» прийшли перші «ЛАЗи». Та новітні моделі Львівського автомобільного заводу - це, безперечно, нова сторінка в історії підприємства, європейський рівень, нова автокультура, яка входить у наші міста.

Уявіть собі великий півтораповерховий автобус на 49 сидячих місць, у якому є все необхідне для тривалої подорожі: кондиціонери, холодильник, телевізори, бар і навіть телефон - для зв'язку з водієм. Це «НеоЛАЗ», перлина вітчизняного виробника, яку рекомендують для міжнародних маршрутів. Або ж низько-підлоговий транспорт, до якого без труднощів увійде і дитина, і літня людина, навіть інвалід на своєму візочку, завдяки низько розташованій площині: «СітіЛАЗ», поки що єдиний екземпляр. Чи автобус «Аеропортівський» на 13 місць, де є доволі місця для речей, і відкривається він для зручності пасажирів з обох сторін. «Лайнер-10», що також прибув до Одеси, розроблений у трьох модифікаціях (приміській, туристичній і люксовій) і добре зарекомендував себе на дорогах України.

Автомобільний пробіг – це не лише технічне випробовування нових моделей на надійність і витривалість. За словами голови правління ЗАТ «Львівський автомобільний завод» Юрія Сорокіна, організатори заходу мали на меті показати потенційним споживачам нові зразки автобусів, які можна використовувати в міських, міжміських та міжнародних перевезеннях пасажирів, вивчити попит покупців та побажання і претензії перевізників із тим, щоб врахувати їх при вдосконаленні наступних моделей. Це сприятиме подальшому розвитку транспортної системи України.

- Транспортні засоби в нашому місті потребують оновлення, і ми стараємось, щоб одесити й гості міста почувалися в громадському транспорті безпечно й комфортно, - говорив на прес-конференції керівник Одеського міського автотранспортного управління Володимир Краснов - У місті розроблена концепція до 2015 року, згідно з якою ми щорічно поповнюємо міський парк автобусами з великою кількістю місць для всіх категорій пасажирів, в тому числі і пільгових. Минулого року ми придбали 25 автобусів, а в цьому - 23, із них більше половини «ЛАЗІВ». Ми вдячні організаторам автопробігу за те, що можемо на власні очі побачити техніку, поговорити про її можливості, вартість та відроджувати давню славу львівського автобуса, який був відомий за часів Радянськогокого Союзу на його території - наголосив начальник відділу по зв'язках із громадськістю Орест Вачков.- Власне, це є своєрідна експансія у позитивному розумінні слова, експансія на всю Україну потужних структур, насамперед Львівського автомобільного заводу, концерну «Галнафтогаз» та страхової компанії «Універсальне» котра має філії в усіх обласних центрах України . До речі, за час подорожі техніка зарекомендувала себе настільки надійною й витривалою, що про неї можна сміливо сказати, що це є український проект світового масштабу.
Натисніть "Подобається",
щоб читати Універсальну на Facebook
Дякую, я вже з вами, все круто!