Заголовок

85% Net Promoter Score (NPS) UNIVERSALNA

85% Net Promoter Score (NPS) UNIVERSALNA - фото

UNIVERSALNA приділяє багато уваги якості та швидкості обслуговування своїх клієнтів і весь час працює над вдосконаленням сервісів, які базується, в першу чергу, на основі відгуків своїх клієнтів.

Щоквартально UNIVERSALNA здійснює оцінювання якості роботи співробітників Центру врегулювання збитків за визнаною міжнародною методологією NPS (Net Promoter Score).

Таке дослідження допомагає виміряти відсоток клієнтів, які рекомендують компанію своїм близьким, виявити чим подобається сервіс та що, можливо, потрібно вдосконалити для залучення  більшої кількості клієнтів і максимального задоволення їх потреб. Серед клієнтів, в яких нещодавно були страхові випадки, проводиться опитування, ставимо 3 питання, оцінювати пропонуємо по 10-ти бальній шкалі.

Таким чином визначаються лояльно, нетрально та критично налаштовані клієнти.

NPS (Net Promoter Score) – показник лояльності, що визначається на основі різниці між числом (відсотком) промоутерів та критиків:

NPS (Net Promoter Score) = Промоутери - Критики

У 2-ому кварталі 2019 року рівень NPS становить 85%.

В своїх відгуках наші клієнти особливо відзначають швидкість розгляду страхової справи та виплати коштів, зручність і економію часу завдяки сучасному електронному документообігу засобами зв’язку (Viber, e-mail), а також переваги дистанційного врегулювання на партнерських автосервісах.

UNIVERSALNA є ТОП 3 лідером в Україні по швидкості здійснення страхових виплат за даними МТСБУ.

Має найвищий рівні індикація оцінок діяльності страховиків-членів МТСБУ.