Заголовок

Повідомлення про придбання компанією Fairfax акцій UNIVERSALNA

Повідомлення про придбання компанією Fairfax акцій UNIVERSALNA - фото

UNIVERSALNA повідомляє про те, що компанія Fairfax Financial Holdings Limited (Канада) отримала згоду Антимонопольного Комітету України на придбання контрольного пакету акцій Страхової компанії UNIVERSALNA. Європейський Банк Реконструкції та Розвитку є акціонером Страхової компанії UNIVERSALNA з 2011 року і має намір залишитися міноритарним акціонером разом з Fairfax. На даному етапі угода в процесі документального оформлення, в тому числі й отримання необхідних погоджень від державних органів.

Ніяких змін в операційній діяльності та менеджменті Страхової компанії «Універсальна» не планується.

Fairfax - холдингова компанія, яка через мережу власних компаній, здійснює інвестиційний менеджмент, страхування майна та відповідальності, перестрахування. Більш детальну інформацію про Fairfax можна знайти на сайті www.fairfax.ca.

ЄБРР - багатосторонній банк, який підтримує розвиток приватного сектору та підприємницьких ініціатив у 38 країнах на трьох континентах. Акціонерами банку є 69 країн, а також ЄС і Європейський Інвестиційний Банк. Більш детальну інформацію про ЄБРР можна знайти на сайті www.ebrd.com/home.

UNIVERSALNA входить в ТОП-10 страхових компаній України за обсягами зібраних страхових премій та має розгалужену регіональну мережу по всій території країни. Компанія є однією з небагатьох, яка має 10-річний досвід проходження міжнародного аудиту в аудиторських компаніях «Великої четвірки».

Більш детальну інформацію про UNIVERSALNA можна знайти на сайті www.universalna.com/pro-kompanyu.