Заголовок

UNIVERSALNA провела бізнес-сніданок з експертами: нові рішення для бізнесу в рамках медичної реформ

UNIVERSALNA провела бізнес-сніданок з експертами: нові рішення для бізнесу в рамках медичної реформ - фото

Нові рішення для бізнесу в рамках медичної реформи – під такою назвою в Одесі відбувся бізнес-сніданок, організатором якого виступила UNIVERSALNA спільно зі своїми партнерами – мережею клінік «Амбулаторія сімейного лікаря» та МТБ Банком.

На бізнес-сніданок запрошеними були керівники та власники підприємств, директори з підбору персоналу та фінансові директори провідних підприємств різних галузей бізнесу Одеси.

Експертом від UNIVERSALNA виступив Керівник напрямку розвитку ДМС – Сергій Сабарін.

На зустрічі обговорювалися актуальні для бізнесу питання захисту, залучення та мотивації персоналу, особливо в рамках медичної реформи в Україні. Детально розглянули всі нюанси реформи, можливості та перспективи синергії системи охорони здоров'я і медичного страхування.

Учасникам було презентовано унікальний для українського ринку страхування та охорони здоров'я продукт, що поєднує найкраще із нововведень реформи, приватну медицину та медичне страхування.

Як свідчить результат опитування учасників заходу, питання утримання та мотивації цінних кадрів є на сьогоднішній день одним із найбільш пріоритетних для будь-якого бізнесу, і запропоновані на зустрічі рішення значно допомагають в його вирішенні.

1 universalnaya-provela-biznes-zavtrak

 

2 universalnaya-provela-biznes-zavtrak

 

3 universalnaya-provela-biznes-zavtrak

 

4 universalnaya-provela-biznes-zavtrak