Заголовок

Страховка від коронавируса: що покриває поліс

Страховка від коронавируса: що покриває поліс - фото
Секция

Адаптивний карантин в Україні продовжений до 31 липня, але коронавірусна інфекція позиції не здає: антирекордну показники виявлених випадків говорять про другу хвилю захворювання. В таких умовах все більше страхових компаній пропонують програми страхування від COVID-19. Експерти Страхової компанії UNIVERSALNA розповіли, як працює захист від Ковід, чим відрізняється коронавірусна страховка від ДМС і які переваги отримує власник поліса.

 

Навіщо потрібна страховка від коронавируса

За замовчуванням медичний поліс не покриває лікування критичних і особливо небезпечних інфекційних захворювань, до яких відноситься і COVID-19. Згідно з нормативами МОЗ, лікувати коронавірусних хворих можуть тільки державні лікувальні установи. При підозрі на Ковід добровільне медичне страхування покриє тільки первинну допомогу, але як тільки діагноз підтвердиться, поліс стає безсилим.

Страхування від коронавируса працює за таким же принципом, як і поліс від нещасного випадку: в разі інфікування, госпіталізації або смерті UNIVERSALNA виплачує страхову суму. Поліс не покриває діагностику, тому не відшкодує витрати на платне ПЛР-тестування в приватній клініці. Таким чином страховка діє як фінансовий імунітет: страхувальник отримує грошову виплату, яка допоможе легше перенести період хвороби і реабілітації. Не варто забувати і про фінансову кризу: поліс якщо не покриє повністю, то частково компенсує лікування, яке не завжди буває безкоштовним.

 

Яку страховку від коронавируса вибрати

У будь-якій страховій компанії поліс пропонує лише виплати при настанні страхового випадку - інфікування коронавірусів. У UNIVERSALNA існує кілька програм «Захист від COVID-19», які можна оформити строком на 3 або 6 місяців. У разі смерті страхувальника UNIVERSALNA виплатить 50 або 100 тисяч гривень. При госпіталізації терміном від 5 днів власник страхового полісу отримує 5 000 або 10 000 грн У деяких програмах передбачена виплата за сам факт захворювання - 2 000 або 5 000 грн.

Своїм клієнтам страхова компанія UNIVERSALNA пропонує додаткову опцію «Лікар онлайн» - консультації терапевта, педіатра і вузькопрофільних фахівців через мобільний додаток в відео-, аудіо- або текстовому чаті. Послуга доступна весь період дії договору, а кількість консультацій не обмежена. Онлайн-формат дозволяє зберегти історію консультацій, а також зменшує контакти з потенційними носіями вірусу під час візиту в лікарню.

Як скористатися страховкою при позитивному результаті на COVID-19? В першу чергу потрібно повідомити свого сімейного лікаря або ж зателефонувати 103. У Страхову компанію потрібно звернутися протягом десяти календарних днів і повідомити про настання страхового випадку.

 

Як оформити поліс від коронавируса

Щоб застрахуватися від Ковід в страховій компанії UNIVERSALNA, не потрібно попередньо робити тест. Також немає обмежень, якщо хтось із членів сім'ї страхувальника має позитивний результат на COVID-19. Можна укласти договір, якщо у вас присутні симптоми ГРВІ, але пам'ятайте: страховим випадком є ​​тільки COVID-19, підтверджений сертифікованої державною лабораторією.

Більшість страховиків пропонують оформити страховку онлайн. Страховий захист починає діяти через 15 днів з початку дії договору.