Заголовок

Виплата 11 200 871 грн. Аграрне страхування

shutterstock_372904642.original.jpg

Літо - гаряча пора в українському агросекторі. За останні роки техніка значно змінилася, світові виробники намагаються максимально полегшити роботи в полях, але ж самі сучасні вироби від цього тільки дорожчають. Страхування спец і агротехніки особливий, складний сегмент в СК Універсальна, адже людям в полях не до нюансів договорів страхування, вони мають стислі періоди тяжкої праці.

 

Європейські держави підтримують своїх аграріїв дотаціями, Україна поки не досягла до цього рівня і сподівається тільки на привабливі кредити та лізингові ставки. Тому найкращим маркером якості роботи страхової компанії є страхова виплата.

 

Страховики приймають дзвінки цілодобово і особлива увага приділяється нічному часу, тому що статистично більша кількість страхових подій відбувається саме у вечірні та нічні часи.

 

Так було і з даним випадком: в 3:25 ночі зловмисники проникли на закриту територію тракторного підприємства, напали на охорону і вчинили підпал сівалки і двох тракторів. Незважаючи на зусилля пожежників та охорони, техніка була знищена повністю, що підтвердили експерти.

 

Загальна страхова виплата за три знищені одиниці техніки склала 11 200 871 грн., була виплачена максимально оперативно, щоб не порушити планові роботи підприємства. Заплатив за страхування 3 095 123 грн., а отримав в чотири рази більше в скрутні часи підприємство залишилось без сумнівів щодо необхідності подальшого страхування свого золотого руна.

 

Вартість полісу страхування склала - 3 095 123 грн.
Виплата - 11 200 871 грн.