Заголовок

Виплата 13 726 000 гривень

Виплата 13 726 000 гривень - фото

Найскладнішими і вимогливими збитками є збитки, в яких беруть участь як кілька видів страхування, так і кілька страховиків одночасно в силу розміру страхової відповідальності. У майновому сегменті таким пакетним продуктом є страхування майна, включаючи обробку, комунікації, товари в обороті, здоров'я співробітників і ризики перерви виробничої діяльності. Одна пожежа може в найкоротші терміни як пошкодити весь об'єкт, так і знищити його аж до фундаменту. Збитки в такому випадку перевищують звичні цифри, наприклад збиток нашого клієнта перевищив цифру в 100 000 000 грн.

Страховики в такому випадку працюють спільно, проявляючи максимальний рівень накопиченого досвіду, адже клієнт часто перебуває в шоці всією командою ключових менеджерів. Кожен страховик сплачує відповідно до свого відсотку участі в договорі і перші транші страхових виплат йдуть на те, щоб покрити клієнта витрати на лікування постраждалих співробітників, перерву виробничої діяльності, включаючи зарплати персоналу, недоотриманий прибуток. Коли клієнт «робить перший фінансовий подих» після того, що сталося, до нього надходять наступні транші страхових виплат вже на розчищення території, огляд і відновлення всіх потужностей. В даному нашому випадку були знищені фабрика, склади, обробка, комунікації, товари в обороті.

Менше, ніж за рік спільної роботи по відновленню об'єкт був відбудований, знову розпочата професійна робота. Сума участі Страхової компанії UNIVERSALNA склала 13 726 000 грн.