Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

News

СК «Універсальна» провела бізнес-сніданок з експертами: нові рішення для бізнесу в рамках медичної реформ

Нові рішення для бізнесу в рамках медичної реформи - під такою назвою в Одесі відбувся бізнес-сніданок, організатором якого виступила СК «Універсальна» спільно зі своїми партнерами - мережею клінік «Амбулаторія сімейного лікаря» та МТБ Банком.

 

На бізнес-сніданок запрошеними були керівники та власники підприємств, ...

20.08.2019
read more

Повідомлення про придбання компанією Fairfax акцій «Страхової компанії «Універсальна»

Страхова компанія «Універсальна» повідомляє про те, що компанія Fairfax Financial Holdings Limited (Канада) отримала згоду Антимонопольного Комітету України на придбання контрольного пакету акцій Страхової компанії «Універсальна». Європейський Банк Реконструкції та Розвитку є акціонером Страхової компанії «Універсал...

16.08.2019
read more

Рейтинг та аналіз найбільших страхових компаній України 2019

Українське інтернет-ЗМІ - Mind, склав третій рейтинг страхових компаній, в якому проаналізував діяльність 34 найбільших учасників ринку за 2018 рік.

 

Аналіз здійснювався за дев'ятьма ключовим індикаторами: боргове навантаження, рівень виплат, динаміка зібраних премій і капіталу, фінансова стійкість компанії, власни...

13.08.2019
read more

85% Net Promoter Score (NPS) Універсальної

Універсальна приділяє багато уваги якості та швидкості обслуговування своїх клієнтів і весь час працює над вдосконаленням сервісів, які базується, в першу чергу, на основі відгуків своїх клієнтів.

 

               Щоквартально Універсальна здійснює оцінювання якості роботи співробітників Центру врегулювання збитків ...

08.08.2019
read more