Заголовок
Секция

Колись Аліса мандрувала країною чудес, а тепер Fishka запрошує вас у свою країну знижок. Так-так! Це найбільш можливе зі всього неможливого, у що лише можна повірити. 
Там на вас чекає щось захопливе, чудернацьке і навіть трішки божевільне. А що ще потрібно для вдалого шопінгу у найтемніший тиждень року?
У країні знижок на вас очікують:

  • Божевільні пропозиції від партнерів
  • Ціни в Каталозі Винагород, що впали аж до низу
  • Нарахування від сервісу Fishka Online, які випили магічного “Підростину”
  • Подарунки та бали Fishka, що тільки й чекають, щоб стрибнути вам у руки 
  • Захопливі розіграші в соцмережах

Крокувати темною стежкою, зустрітись з Червоною королевою або навіть залізти на спину дракону — зовсім не страшно, коли у вас є оберіг.

Оформляйте автоцивілку на промосторінці UNIVERSALNA (https://myfishka.universalna.com/)  з вигодою — отримуйте 25% балами Fishka! Ви можете оформити поліс страхування вже зараз, навіть якщо у вас є діючий поліс. Просто вкажіть потрібну дату старту вашого нового полісу.

Пропозиція діє 22-28.11.2021 р. 

Детальніше тут:  https://myfishka.com/bf-universalna

А також отримуйте поліс додаткової автоцивілки зі страховою сумою 100 000 грн* або 50% балами Fishka за перший платіж по договору kasko2go. Для цього скористайтесь акційною пропозицією та оберіть приз у розділі "Опитування" мобільного додатку Fishka, яке отримаєте сповіщенням після покупки. 

Акційні пропозиції діють за умови оформлення страхових полісів лише на промосторінці (лінк - http://myfishka.universalna.com/). Бали буде нараховано впродовж тижня після здійснення оплати за договором страхування. Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569713 від 23.03.2011 р. Номер у державному реєстрі фінансових установ 11100424. *Мається на увазі придбання за 1 грн без ПДВ.