• Страховий продукт «СТРАХУВАННЯ МАЙНА ПІДПРИЄМСТВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ ВІД ВОЄННИХ РИЗИКІВ»

  • Інформація про страховий продукт «СТРАХУВАННЯ МАЙНА ПІДПРИЄМСТВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ ВІД ВОЄННИХ»

    з/п
    Вид інформації Інформація для заповнення страховиком
    1 Об’єкт страхування Об’єктом страхування є майно, інформація про яке зазначається в договорі, на праві володіння, користування і розпорядження майном.
    Об’єктом страхування є нерухоме майно (конструктивні елементи будівель, оздоблення), рухоме майно (обладнання, техніка, товари в обороті, інше рухоме майно), земельні ділянки, інше майно.
    2 Страхові ризики та обмеження страхування Страховими ризиками є:
    Воєнні ризики - прямий та/або опосередкований вплив ракет, безпілотних літальних апаратів будь-яких типів та/або їх уламків, засобів протиповітряної оборони, засобів протиракетної оборони, літальних боєприпасів, за виключенням авіабомб (в тому числі керованих).
    На страхування не приймається: майно, що знаходиться на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, мости, дамби, гірничодобувне та інше обладнанню, що знаходиться під землею.
    3 Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності) до 100 000 000,00 грн. на один об’єкт
    4 Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу Страховий тариф: від 0,001% до 25% на один об’єкт.
    Страхова премія розраховується шляхом множення страхового тарифу на страхову суму.
    5 Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи (за наявності) За договором страхування встановлюється безумовна фрнашиза в розмірі від 0% до 30%.
    6 Територія та строк дії договору страхування [включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період(и) страхування (за наявності)] Територія дії договору встановлюється в договорі страхування та може бути:
    Україна, окрім тимчасово окупованих територій України; територій, на яких ведуться (велися) бойові дії; територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або розташовані на лінії зіткнення; територій, що відповідно до законодавства України перебувають в окупації, тимчасовій окупації, оточенні, блокуванні, є територією проведення бойових, воєнних дій, воєнних конфліктів.
    Строк дії договору страхування встановлюється за згодою сторін та зазначається в договорі страхування.
    Якщо договором страхування не передбачено інше, договір набирає чинності з 00:00 год. дати, зазначеної в договорі страхування, як дата початку строку дії договору, але не раніше 00:00 годин дати, що слідує за датою надходження на поточний рахунок Страховика страхової премії чи її першої частини страхової премії (у разі сплати страхової премії частинами) в обсязі та строк, зазначені в договорі страхування.
    Договір діє до 24:00 год. дати, зазначеної в договорі як дата закінчення його дії, якщо інші обставини, передбачені договором, не призвели до дострокового припинення дії договору.
    Строк дії договору може поділятись на періоди страхування в межах загального строку дії договору. Строк періодів страхування зазначається в договорі страхування.
    7 Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат Підставою для відмови у здійсненні страхових виплат є:
    ◈ навмисні дії страхувальника (вигодонабувача), спрямовані на настання страхового випадку. Зазначена форма не поширюється на дії, пов'язані з виконанням цивільного чи службового обов'язку, в стані необхідної оборони (без перевищення її меж) або захисту майна, життя, здоров'я, честі, гідності та ділової репутації;
    ◈ страхувальником (вигодонабувачем) вчинено умисний злочин, що призвів до страхового випадку;
    ◈ страхувальник повідомив Страховику свідомо неправдиву інформацію про предмет страхування або про факт настання страхового випадку;
    ◈ страхувальник не дотримав строків надання повідомлення про подію згідно з умовами договору та/або письмового повідомлення про подію згідно з умовами договору без поважних на це причин або створював Страховикові перешкоди у визначенні обставин страхового випадку та розміру збитків;
    ◈ страхувальник (вигодонабувач) отримав повне відшкодування збитку від третіх осіб;
    ◈ страхувальник (вигодонабувач) навмисно не вжив доступних заходів, щоб зменшити збитки;
    ◈ страхувальник не виконав обов’язків, передбачених умовами договору, незалежно від факту виконання зазначених обов’язків вигодонабувачем;
    ◈ страхувальник (вигодонабувач) не надав Страховикові всіх документів та/або інформацію, передбачених умовами договору, необхідних для кваліфікації події як страховий випадок та/або визначення розміру збитків;
    ◈ страхувальник не виконав рекомендацій, наданих Страховиком, направлених на запобігання або зменшення збитків;
    ◈ збитки виникли внаслідок грубої необережності страхувальника (вигодонабувача), його представників або довірених осіб;
    ◈ в ході досудового розслідування встановлено обставини, що унеможливлюють визнання події страховим випадком (закриття кримінального провадження, розслідування події за ознаками іншого злочину, що підтверджено відповідним витягом з ЄРДР чи постановою компетентного органу).

    Вичерпний перелік випадків, що не є страховими, збитків, що не відшкодовуються Страховиком, підстав для відмови у здійснені страхової виплати зазначаються в Загальних умовах страхового продукту та договорі страхування.
    8 Ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків (за наявності), іншими складовими страхового продукту в межах страхової суми
    9 Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат Для отримання страхової виплати страхувальник, або вигодонабувач повинні повідомити Страховика а потім звернутися до нього з письмовою заявою про страхову виплату та надати документи, які підтверджують факт настання страхового випадку (перелік документів визначається в договорі страхування).
    Страховик зобов’язаний встановити факт, причини та обставини такої події та прийняти з урахуванням умов договору страхування рішення про визнання або невизнання випадку страховим та визначити розмір збитку.
    У випадку прийняття рішення про виплату Страховик зобов’язаний здійснити страхову виплату у строки, визначені договором страхування.
    Рішення про відмову у страховій виплаті Страховик зобов’язаний повідомити страхувальнику / вигодонабувачу з обґрунтуванням причин відмови у строк, визначений договором.
    Страховик може відстрочити рішення про виплату / відмову у страховій виплаті у випадках та на строк, визначений в договорі страхування, про що повідомляє страхувальника відповідно до умов договору страхування з обґрунтуванням причин відстрочки рішення за подією.
    У разі визнання випадку страховим Страховик здійснює страхову виплату вигодонабувачу або страхувальнику відповідно до умов договору страхування.
    Страхова виплата не може перевищувати розміру прямого збитку, заподіяного страхувальнику та/або іншій особі, передбаченій договором страхування.
    Розмір страхової виплати не може перевищувати обсяг зобов’язань Страховика, визначених договором страхування або відповідно до законодавства.
    10 Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини Страховик може відмовити у страховій виплаті або зменшити її розмір у випадку якщо страхувальник:
    ◈ несвоєчасно повідомив про настання страхового випадку у передбачені умовами договору строки;
    ◈ не виконав обов’язки, згідно умов договору страхування;
    ◈ не сплатив страхову премію (її чергову частину) у строки визначені договором страхування;
    ◈ інших підстав, встановлених чинним законодавством України, та договором страхування.
    11 Інформацію про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору Договір страхування є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими. Договір, що є складовою пакетної послуги, може бути укладений в рамках пакетної пропозиції або, за погодженням з надавачем основної послуги, як окремий договір.
    12 Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), включаючи терміни їх дії Не передбачено