Заголовок
Секция

Автоцивілка юридичних осіб

Секция

Умови страхування регламентуються Законом України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Місце дії Договору - Україна.

Секция

Страхова сума регламентується Законом та визначається в розмірі:

  • 130 000 гривень — за шкоду, заподіяну майну потерпілих, на одного потерпілого
  • 260 000 гривень — за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілих, на одного потерпілого

 

Франшиза - сума, яку особа винуватець ДТП самостійно відшкодовує потерпілому у випадку настання страхового випадку. Для корпоративних клієнтів можливий розмір франшизи становить від 0 до 2000 гривень.

 

Розмір страхового платежу встановлюється страховиком самостійно шляхом добутку розміру базового страхового платежу та значень відповідних коригуючих коефіцієнтів, що затверджуються Уповноваженим органом. Розмір страхового платежу залежить від типу ТЗ, місця його реєстрації, сфери експлуатації, строку дії, наявності/відсутності страхових виплат за попередні періоди страхування.

Договори ОЦВ власників автотранспорту, який підлягає обов'язковому технічному контролю, укладаються на строк, що не перевищує строк чергового проходження транспортним засобом обов'язкового технічного  контролю відповідно до вимог  Закону України "Про дорожній рух».

 

Для укладання договору страхування необхідно зв'язатися з менеджером за телефоном 0800500381 або залишити заявку на страхування онлайн

 

Чому в UNIVERSALNA:

  • індивідуальний підхід до кожного Клієнту
  • 29-річний досвід страхування
  • співпраця за принципами відкритості, прозорості, що підтверджено міжнародними аудиторськими компаніями Deloitte та Ernst & Young останні 11 років
  • широке представництво в регіонах
  • кваліфікований персонал

 

 

Ми завжди раді Вам допомогти: 0800500381
(безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів на території України)