Ваш браузер застарів!

Оновіть ваш браузер щоб сторінка відобразилась належним чином. Оновити браузер зараз

Сьогодні страхова компанія «УНІВЕРСАЛЬНА» входить у трійку лідерів українських страховиків, які займаються страхуванням авіаційних ризиків. Так, протягом 2015-2018 рр. по страховим випадкам із застрахованими повітряними суднами компанія виплатила відшкодувань на суму 28,4 млн. гривень.

Страхова компанія «УНІВЕРСАЛЬНА» зареєстрована в Державній авіаційній службі України в Реєстрі страховиків, які здійснюють обов’язкові види авіаційного страхування, надає страховий захист на підставі діючих ліцензії на здійснення обов’язкового та добровільного авіаційного страхування.

 

На сьогоднішній день послугами страхової компанії «УНІВЕРСАЛЬНА» користуються авіакомпанії, які зареєстровані в Україні, Об’єднаних Арабських Еміратах, інших країнах, міжнародні аеропорти України, а також компанії, що спеціалізуються на забезпеченні наземного та аеронавігаційного обслуговування.

 

Парк повітряних суден, що перебувають під страховим захистом компанії, варіює від таких велетнів як АН-124-100 (Руслан), Airbus 320/321 до бізнесджетів Hawker 800XP/850XP.

 

Страхова компанія «УНІВЕРСАЛЬНА» пропонує такі послуги в сфері страхування авіаційних ризиків:
 

  • страхування КАСКО повітряних суден;
  • страхування відповідальності експлуатанта та/або авіаперевізника за шкоду, заподіяну третім особам, пасажирам, багажу, пошті, вантажу;
  • страхування членів екіпажу та іншого авіаційного персоналу;
  • страхування працівників замовника авіаційних робіт, осіб, пов'язаних із забезпеченням технологічного процесу під час виконання авіаційних робіт;
  • страхування відповідальності аеропортів;
  • страхування відповідальності виробників продукції авіаційного призначення;
  • страхування відповідальності провайдера аеронавігаційного обслуговування.

 

AVIA@UNIVERSALNA.COM