Заголовок

Особисте страхування

Візит до лікаря і відновлення здоров'я – задоволення дороге. Призначене лікування і додаткові обстеження – можуть неприємно позначитися на бюджеті сім'ї, тому що ціна на медичні послуги і ліки досить висока. Захистити себе і рідних від незапланованих витрат допоможе медичне страхування здоров'я в Україні.
Страхова компанія «Універсальна» розробила різні види програм, спрямованих на Ваш захист від грошових витрат при виникненні хвороби або нещасного випадку (в тому числі внаслідок ДТП).
Виберіть програму, яка максимально відповідає Вашим потребам. Ознайомитися з різними видами комплексних програм, дізнатися їх вартість і вибрати необхідну для вас програму страхування можна в режимі онлайн.
 

 

Страхування дітей

Ми піклуємось про здоров'я наших дітей, можливо, навіть більше ніж про власне. Застрахувавши свою дитину від будь-якого нещасного випадку (опіки, порізи, переломи тощо), Ви можете бути впевнені, що отримуєте вчасно виплату та заощадите кошти на лікування.

Дізнатись детальніше

Страхування дорослих

Застрахувати себе від нещасного випадку - один з найрозсудливіших вчинків дорослої людини. Замовляй повний захист Свого здоров'я: лікування на стаціонарі, виклик швидкої допомоги, організацію екстреної госпіталізації. Залиште турботи своїй страховій компанії і бережіть власне здоров'я.

Дізнатись детальніше

Страхування спортсменів

Програми страхування для Спортсменів, передбачють надійний страховий захист на час проведення спортивних змагань, зборів, тренувань, як аматорів, так і професіоналів. Страхове покриття діє 24 години.

Дізнатись детальніше
calculator 2.png Виберіть програму страхування
credit-card.png Отримайте додаткову інформацію
email.png Оформіть поліс

Особисте страхування для фізичних осіб

 

  1. Великий вибір розміру страхового покриття при страхуванні життя і здоров'я.
  2. 43 власних точок продаж, 400 АЗК «ОККО», 7 500 відділень «Укрпошти», 517 відділень «Ощадбанку»
  3. ТОП-5 по страхуванню від нещасних випадків на Українському страховому ринку, що дозволяє гарантувати виконання взятих зобов'язань

Стався страховий випадок?

ic-baseline-phone-iphone.png Зателефонуйте 0800500381
mdi-file-document-box-check-outline.png Зареєструйте подію
ic-baseline-face.png Керуйтесь вказівками фахівця

Найчастіші запитання

Особисте страхування: запитання один
Особисте страхування: запитання два