Заголовок
Секция

Особисте страхування

Секция

Візит до лікаря і відновлення здоров'я – задоволення дороге. Призначене лікування і додаткові обстеження – можуть неприємно позначитися на бюджеті сім'ї, тому що ціна на медичні послуги і ліки досить висока. Захистити себе і рідних від незапланованих витрат допоможе медичне страхування здоров'я в Україні.

UNIVERSALNA розробила різні види програм, спрямованих на Ваш захист від грошових витрат при виникненні хвороби або нещасного випадку (в тому числі внаслідок ДТП).

Виберіть програму, яка максимально відповідає Вашим потребам. Ознайомитися з різними видами комплексних програм, дізнатися їх вартість і вибрати необхідну для вас програму страхування можна в режимі онлайн.

Секция

Страхування дітей

Ми піклуємось про здоров'я наших дітей, можливо, навіть більше ніж про власне. Застрахувавши свою дитину від будь-якого нещасного випадку (опіки, порізи, переломи тощо), Ви можете бути впевнені, що отримуєте вчасно виплату та заощадите кошти на лікування.

Дізнатись детальніше

Страхування дорослих

Застрахувати себе від нещасного випадку — один з найрозсудливіших вчинків дорослої людини. Замовляй повний захист Свого здоров'я: лікування на стаціонарі, виклик швидкої допомоги, організацію екстреної госпіталізації. Залиште турботи своїй страховій компанії і бережіть власне здоров'я.

Дізнатись детальніше

Страхування спортсменів

Програми страхування для Спортсменів, передбачють надійний страховий захист на час проведення спортивних змагань, зборів, тренувань, як аматорів, так і професіоналів. Страхове покриття діє 24 години.

Дізнатись детальніше

Страхування на випадок COVID-19

Програма страхування «Захист від COVID-19» передбачає надійний страховий захист для страхування фізичних осіб на випадок хвороби та дозволяє отримати фінансову підтримку на лікування під час захворювання.

Дізнатись детальніше

Covid-insurance for foreign citizens

Starting from 12th of June 2020, when crossing the Ukrainian borders, all non-residents must have an insurance policy against COVID-19. You can buy the COVID-19 insurance policy in UNIVERSALNA, which includes compensation for coronavirus disease, inpatient treatment or death.

Дізнатись детальніше

Страхування викладачів та студентів від COVID-19

Страхова компанія UNIVERSALNA є однією із соціально орієнтованих страхових компаній, яка приєдналися меморандуму Міністерства Освіти та Науки України, та пропонує викладачам навчальних закладів якісний страховий продукт, який покриває ризики захворювання на КОВІД, наслідки нещасних випадків та критичних захворювань.

Дізнатись детальніше
UNIVERSALNA photo - фото
Виберіть програму страхування
UNIVERSALNA photo - фото
Отримайте додаткову інформацію
UNIVERSALNA photo - фото
Оформіть поліс
Секция

Особисте страхування для фізичних осіб

 

  1. Великий вибір розміру страхового покриття при страхуванні життя і здоров'я
  2. 39 власних точок продаж, 400 АЗК «ОККО», 7 500 відділень «Укрпошти», 517 відділень «Ощадбанку»
  3. ТОП-5 по страхуванню від нещасних випадків на Українському страховому ринку, що дозволяє гарантувати виконання взятих зобов'язань
Секция

Стався страховий випадок?

UNIVERSALNA photo - фото
Зателефонуйте 0800500381
UNIVERSALNA photo - фото
Зареєструйте подію
UNIVERSALNA photo - фото
Керуйтесь вказівками фахівця