Заголовок
Секция

Страховка для подорожей

Секция

Туристична страховка

 

Страховку мандрівника часто називають полісом медичного страхування туристів. Це пов’язано з тим, що поліс в першу чергу забезпечує медичну допомогу застрахованій особі при виїзді з постійного місця проживання.

Що таке страхування туристів? Що включає в себе поліс для мандрівників?

Поліс покриває ризики, пов’язані з погіршенням здоров’я застрахованого, будь то звичайне захворювання, необхідність екстреного (в тому числі операційного) втручання, отримання медичної допомоги при травмі або нещасному випадку.

З туристичною страховкою при погіршенні здоров’я або травмі досить звернутися по телефону гарячої лінії і Страхової компанії UNIVERSALNA оперативно організує надання медичної допомоги.

Секция

Туристична страховка

Страховка для подорожей включає в себе широкий набір ризиків і додаткових опцій: страхування багажу, страхування медичних витрат, громадянської відповідальності, від нещасного випадку. Медична страховка зараз є обов'язковим документом для закордонних поїздок.

Дізнатись детальніше
UNIVERSALNA photo - фото
Оплатити карткою
UNIVERSALNA photo - фото
Отримати поліс на E-mail
Секция

Додаткові ризики, опція: «Активний туризм / відпочинок»

 

Страхові поліси мандрівників чи туриста від страхової компанії UNIVERSALNA можуть включати в себе великий перелік додаткових ризиків, в залежності від типу вашого відпочинку:

  1. Активний туризм – пов'язаний із ризиком та істотними фізичними навантаженнями, вимагає сміливості та навиків та/або використання механічних та інших засобів пересування та переміщення по суші, на воді, під водою та у повітрі.
  2. Спорт та екстрим – участь у заходах із високим ступенем ризику, що вимагають від учасників спеціальних навиків та підготовки, а саме: участь у спортивних тренуваннях та змаганнях на аматорському або професійному рівні.
  3. Гірськолижний, сноубординг, автомотоспорт, санний спорт, віндсерфінг, велоспорт, футбол, волейбол, стендова та кульова стрільба, ралі, слалом, участь у перегонах на транспортних засобах, картинг, гребля, кінний спорт, хокей з шайбою
  4. Полювання, риболовля у важкодоступних та віддалених місцевостях, спелеотуризм, скелелазіння, піші походи з гірським ландшафтом, походи по спеціальним маршрутам
  5. Стрибки із парашутом, стрибки на лижах з трампліна, стрибки на батуті, стрибки у воду
  6. Польоти з використанням безмоторних засобів, польоти в якості пілота, літаковий спорт, планерний спорт
  7. Боротьба вільна, боротьба греко-римська, дзюдо, самбо, гандбол, художня гімнастика, рукопашний двобій, регбі, легка атлетика, спортивні танці, фігурне катання
  8. Туристичний поліс не покриває заняття дайвінгом, альпінізмом та гірським туризмом з висотою підйому понад 2 000 метрів над рівнем моря.
Секция
Секция

Найчастіші запитання

Секция
Де я можу отримати поліс, який придбав на сайті?

Даний договір є електронний, що автоматично приходить на Вашу електронну пошту. Згідно закону «Про електронну комерцію»  має таку ж юридичну силу, що і бланковий, а відповідно не потребує мокрої печатки та підпису страховика.

Чи є можливість оформити договір на сайті за кордоном?

Згідно умов договору, при оформленні туристичної страховки клієнт повинен бути на території України.

Чи беремо на страхування для виїзду за кордон вагітних?

Так беремо, але в разі настання страхового випадку страхове покриття надається лише вагітній, що стосується плоду страхове відшкодування не поширюється.

Які є вікові обмеження?

Страхуємо від 1 року до 69 років включно.

Якщо страхується дитина від 1 до 17 років, то страхувальником вказується доросла людина (від 18 років), а застраховою особою - дитина.

Чи можна оформити туристичну страховку в день подорожі?

Туристична страховка оформлюються за день до дати вступу договору в дію.

Секция

Стався страховий випадок?

UNIVERSALNA photo - фото
Зателефонуйте в Асистуючу компанію
UNIVERSALNA photo - фото
Зареєструйте подію
UNIVERSALNA photo - фото
Керуйтесь вказівками фахівця