Заголовок
Секция

Страховка для путешествий

Секция

Туристична страховка

 

Страховку мандрівника часто називають полісом медичного страхування туристів. Це пов’язано з тим, що поліс в першу чергу забезпечує медичну допомогу застрахованій особі при виїзді з постійного місця проживання.

Що таке страхування туристів? Що включає в себе поліс для мандрівників?

Поліс покриває ризики, пов’язані з погіршенням здоров’я застрахованого, будь то звичайне захворювання, необхідність екстреного (в тому числі операційного) втручання, отримання медичної допомоги при травмі або нещасному випадку.

З туристичною страховкою при погіршенні здоров’я або травмі досить звернутися по телефону гарячої лінії і Страхової компанії UNIVERSALNA оперативно організує надання медичної допомоги.

Секция

Туристичне страхування

Страховка для подорожей включає в себе широкий набір ризиків і додаткових опцій: страхування багажу, страхування медичних витрат, громадянської відповідальності, від нещасного випадку. Медична страховка зараз є обов'язковим документом для закордонних поїздок.

Дізнатись детальніше
credit-card
Оплатити карткою
email
Отримати поліс на E-mail
Секция

Додаткові ризики, опція: «Активний туризм/відпочинок»

 

Страхові поліси мандрівників чи туриста від ПрАТ «СК «УНІВЕРСАЛЬНА» можуть включати в себе великий перелік додаткових ризиків, в залежності від типу вашого відпочинку:

  1. Активний туризм – пов'язаний із ризиком та істотними фізичними навантаженнями, вимагає сміливості та навиків та/або використання механічних та інших засобів пересування та переміщення по суші, на воді, під водою та у повітрі.
  2. Спорт та екстрим – участь у заходах із високим ступенем ризику, що вимагають від учасників спеціальних навиків та підготовки, а саме: участь у спортивних тренуваннях та змаганнях на аматорському або професійному рівні.
  3. Гірськолижний, сноубординг, автомотоспорт, санний спорт, віндсерфінг, велоспорт, футбол, волейбол, стендова та кульова стрільба, ралі, слалом, участь у перегонах на транспортних засобах, картинг, гребля, кінний спорт, хокей з шайбою
  4. Полювання, риболовля у важкодоступних та віддалених місцевостях, спелеотуризм, скелелазіння, піші походи з гірським ландшафтом, походи по спеціальним маршрутам
  5. Стрибки із парашутом, стрибки на лижах з трампліна, стрибки на батуті, стрибки у воду
  6. Польоти з використанням безмоторних засобів, польоти в якості пілота, літаковий спорт, планерний спорт
  7. Боротьба вільна, боротьба греко-римська, дзюдо, самбо, гандбол, художня гімнастика, рукопашний двобій, регбі, легка атлетика, спортивні танці, фігурне катання
  8. Туристичний поліс не покриває заняття дайвінгом, альпінізмом та гірським туризмом з висотою підйому понад 2 000 метрів над рівнем моря.
Секция

Найчастіші запитання

Секция
Де я можу отримати поліс, який придбав на сайті?
Чи є можливість оформити договір на сайті за кордоном?
Чи беремо на страхування для виїзду за кордон вагітних?
Які є вікові обмеження?
Чи можна оформити туристичну страховку в день подорожі?
Секция

Стався страховий випадок?

smartphone
Зателефонуйте в Асистуючу компанію
membership
Зареєструйте подію
support
Керуйтесь вказівками фахівця