Заголовок

Туристичне страхування

Туристична страховка

Страховку мандрівника часто називають полісом медичного страхування туристів. Це пов’язано з тим, що поліс в першу чергу забезпечує медичну допомогу застрахованій особі при виїзді з постійного місця проживання.

Що таке страхування туристів? Що включає в себе поліс для мандрівників?

Поліс покриває ризики, пов’язані з погіршенням здоров’я застрахованого, будь то звичайне захворювання, необхідність екстреного (в тому числі операційного) втручання, отримання медичної допомоги при травмі або нещасному випадку.

З туристичною страховкою при погіршенні здоров’я або травмі досить звернутися по телефону гарячої лінії і Страхової компанії UNIVERSALNA оперативно організує надання медичної допомоги.

Купити туристичну страховку онлайн

Туристичне страхування за кордоном

Страховка для подорожей включає в себе широкий набір ризиків і додаткових опцій: страхування багажу, страхування медичних витрат, громадянської відповідальності, від нещасного випадку. Медична страховка зараз є обов'язковим документом для закордонних поїздок.

Дізнатись детальніше
credit-card.png Оплатити карткою
email.png Отримати поліс на E-mail

Додаткові ризики, опція: «Активний туризм/відпочинок»

Страхові поліси мандрівників чи туриста від ПрАТ «СК «УНІВЕРСАЛЬНА» можуть включати в себе великий перелік додаткових ризиків, в залежності від типу вашого відпочинку:

 1. Активний туризм - пов'язаний із ризиком та істотними фізичними навантаженнями, вимагає сміливості та навиків та/або використання механічних та інших засобів пересування та переміщення по суші, на воді, під водою та у повітрі.
 2. Спорт та екстрим - участь у заходах із високим ступенем ризику, що вимагають від учасників спеціальних навиків та підготовки, а саме: участь у спортивних тренуваннях та змаганнях на аматорському або професійному рівні.
 3. Гірськолижний, сноубординг, автомотоспорт, санний спорт, віндсерфінг, велоспорт, футбол, волейбол, стендова та кульова стрільба, ралі, слалом, участь у перегонах на транспортних засобах, картинг, гребля, кінний спорт, хокей з шайбою
 4. Полювання, риболовля у важкодоступних та віддалених місцевостях, спелеотуризм, скелелазіння, піші походи з гірським ландшафтом, походи по спеціальним маршрутам
 5. Стрибки із парашутом, стрибки на лижах з трампліна, стрибки на батуті, стрибки у воду
 6. Польоти з використанням безмоторних засобів, польоти в якості пілота, літаковий спорт, планерний спорт
 7. Боротьба вільна, боротьба греко-римська, дзюдо, самбо, гандбол, художня гімнастика, рукопашний двобій, регбі, легка атлетика, спортивні танці, фігурне катання
 8. Туристичний поліс не покриває заняття дайвінгом, альпінізмом та гірським туризмом з висотою підйому понад 2 000 метрів над рівнем моря.

Стався страховий випадок?

smartphone.png Зателефонуйте в Асистуючу компанію
exam.png Зареєструйте подію
employee.png Керуйтесь вказівками фахівця
 1. Зверніться в Асистуючу компанію по телефону, вказаному в основній частині Вашого договору
 2. При зверненні повідомте: ім’я та прізвище, рік народження, Ваше місце знаходження, номер контактного телефону, серію, номер Договору страхування та строк його дії, докладно опишіть необхідний характер медичної допомоги.
 3. Керуйтесь вказівками лікаря-координатора Асистуючої компанії
 4. Якщо Ви з будь-яких причин не можете повідомити про страховий випадок негайно, зробіть це з першою ж нагодою, але не пізніше 24 годин, як тільки ці причини перестануть діяти
 5. Здійснюйте самостійно оплату медикаментів та послуг тільки за погодженням із Асистуючою компанією
 6. Зберігайте всі медичні та фінансові документи, що підтверджують факт настання страхового випадку та понесені витрати
 7. У випадку самостійної оплати медичної допомоги подайте заяву на компенсацію не пізніше ніж через 15 робочих днів пісня закінчення подорожі або лікування

Найчастіші запитання

Де я можу отримати поліс, який придбав на сайті?
Чи є можливість оформити договір на сайті за кордоном?
Чи беремо на страхування для виїзду за кордон вагітних?
Які є вікові обмеження?
Чи можна оформити туристичну страховку в день подорожі?