Ваш браузер застарів!

Оновіть ваш браузер щоб сторінка відобразилась належним чином. Оновити браузер зараз

Швидкий РОЗРАХУНОК ОНЛАЙН прямо зараз!

 

Що таке туристичне страхування?

 

Туризм

 

 

 

Найбільш популярні програми страхування:

 

 • Silver

  Пропозиція розроблена спеціально для Вашого комфортного відпочинку за кордоном. Поліс діятиме весь період поїздки, і Ви будете знаходитись під надійним страховим захистом, адже у разі чого, Універсальна покриє Ваші медичні витрати за кордоном. Також Ви можете замовити опцію "Активний відпочинок" за додаткові кошти.

   

  РОЗРАХУВАТИ ОНЛАЙН

 • Gold

  Ви любите пірнати з аквалангом і насолоджуватись чарівним підводним світом? Або любите кататись на лижах? Ви перетворюєте навіть пасивний відпочинок на морі на захопливу пригоду? Тоді ця програма саме для Вас. Вона покриває всі медичні витрати та захищає від нещасного випадку.

   

  розрахувати

 • Gold sport

  Ви любите активний відпочинок? Займатися спортом і приймати участь в спортивних змаганнях?
  Тоді ця програма для Вас. Вона покриває всі медичні витрати і захищає від нещасного випадку.

 • Platinum

  Для тих, хто не бажає перейматись жодними проблемами у відпустці, і починає відпочивати прямо з аєропорту. Програмою передбачений захист Вашого багажу на суму до 300 євро, а також покриття медичних витрат та захист від нещасного випадку. Відпочинок all inclusive!

   

  розрахувати

Порівняйте програми страхування:

 

  Silver Gold Gold sport Platinum
Сума покриття info 30 000 євро 30 000 євро 30 000 євро 50 000 євро
Територія покриття info На вибір На вибір На вибір Весь світ
Термін дії        
- одноразова поїздка app app app app
- багаторазова поїздка info  app app app app
Франшиза info  0 0 0 0
Активний відпочинок X X app app
Заняття спортом X X app app
Змагання X X app app
Фізична праця X X X app
Покриття по нещасному випадку X 20 000 грн. 20 000 грн.  50 000 грн.
Покриття по багажу X 100 євро 100 євро  300 євро 
Організація та оплата медичних послуг:        
швидка допомога info app app app app
перевезення до найближчого медичного закладу app app app app
амбулаторне лікування info app app app app
стаціонарне лікування app  app app app
невідкладно гінекологічна допомога;info app app app app
екстренна стоматологічна допомога 50 євро 50 євро 50 євро  200 євро
екстренна медична евакуація app app app app
транспортні витрати на супроводжуючу особу info app app app app
репатріація до митного пункту України app app app app
поховання/кремація за кордоном до 500 євро до 500 євро до 500 євро  до 1 000 євро
телефонний зв'язок - повідомлення про страховий випадок X X X app
переоформлення квитка info X X X app
транспортні витрати на супроводжуючу особу info X X X app
оплата проїзду та проживання одного члена сім`ї info X X X app
евакуація дитини до постійного місця проживання info X X X app
Консультаційні послуги:        
юридичні X X X app
консульські X X X app
щодо готівкових операцій X X X app
щодо спецслужб на території Європи info X X X app
  розрахувати розрахувати розрахувати розрахувати

 

Обери, щоб дізнатись про страхування більше:

 

 

Обставинами підвищенного ризику вважається: активний відпочинок, аматорське заняття спортом, змагання, фізична праця

Ви обираєте країну поїздки (США, Єгипет тощо), географічну зону (Европа тощо) або "Весь світ"

Попередньо ознайомтесь з Рекомендованими сумами страхування для країни Вашої поїздки (нижче)

Франшиза – частина витрат туриста, що не відшкодовується Страховою компанією. Якщо у полісі встановлена Франшиза 0%, турист отримує відшкодування витрати в повному обсязі

Поліції, пожежної служби, медичної допомоги

Для жінок до 7-го місяця вагітності

Якщо нагляд за дитиною неможливий внаслідок нещасного випадку або раптового захворювання дорослого, Страхова компанія оплачує евакуацію застрахованих за цим Договором дітей до 14 років до місця постійного проживання

 

При перебуванні Застрахованої особи в лікувальному закладі більше 10 діб у критичному стані і неможливості її евакуації до місця постійного проживання за медичними показаннями, Страхова Компанія оплачує проїзд економ класом в обидва боки та її проживання у готелі (не більше 4 діб). Дана послуга дії для однієї особи з числа членів сім’ї

За наявності медичної довідки про необхідність супроводу

Для повернення до місця постійного проживання

За наявності медичної довідки про необхідність супроводу

Необхідні консультації, діагностика, лікування, оплата призначених медикаментів

Виклик та оплата всіх необхідних маніпуляцій

Протягом 1 року (365 днів) Ви можете виїжджати за кордон необмежену кількість разів. При цьому страховий захист діятиме перші 90 днів перебування за кордоном (додаються дні кожної породожі).

 

Також Ви можете обрати інші варіанти: 180/60 та 180/30.

Летальні випадки

Гострі захворювання

Травми

1 гривня = 1 бал

Ви можете обміняти накопичені бали на подарунки у мережах АЗК ОККО, магазинів "Фуршет", "АЛЛО". Детальніше про учасників програми лояльності Ви можете дізнатись тут.

Стіни будинку/квартири, дах, покрівля, сходи, міжповерхові перекриття, балкони/лоджія, цементна або бетонна стяжка підлоги, зовнішні двері, вікна в т. скло, підвіконники.

Системи електропостачання, включаючи електроплити, електронагрівачі, лічильники; системи газопостачання, включаючи газові плити, водонагрівальні колонки, лічильники; системи водопостачання та водовідведення; санітарно-технічне обладнання, включаючи ванни, душові кабінки, умивальники; системи охоронної сигналізації; системи пожежогасіння i пожежної сигналізації; системи центрального та/або автономного опалення, включаючи котли, труби, радіатори, печі, каміни, лічильники; системи вентиляції та кондиціонування.

Внутрішнє покриття стін та стелі (штукатурка; тепло та звукоізоляційне покриття; ліпнина; обмащення глиною; облицювання деревом, каменем, плиткою, штучним мармуром; фарбування; побілка; шпалери); навісні стелі, ліпнина, елементи декору; покриття підлоги (дошка, паркет, ламінат, лінолеум, плитка, тепла підлога); внутрішні перегородки з металопластику, дерева, гіпсокартону, скла, пластику; декоративні колони; міжкімнатні вікна і двері.

Меблі, предмети домашнього вжитку (посуд, предмети інтер’єру, одяг, особисті речі тощо), скло, дзеркала та інші скляні елементи; фото-, кіно- і відеотехніка; пересувне і переносне обладнання; прилади, господарський інвентар, інструменти та інше домашнє майно, що зберігається в квартирі/житловому будинку.

Страхове покриття на випадок знищення чи пошкодження зовнішніх або внутрішніх скляних елементів з будь-якої причини, в тому числі внаслідок їх випадкового розбиття (бою).

Витрати на розчищення та прибирання території від уламків (залишків) пошкодженого чи знищеного майна, витрати по зламу і розбору руїн, вивезенню сміття, утилізації залишків майна, що пов’язані із наслідками страхового випадку.

Витрати, що пов'язані з гасінням пожежі та іншими заходами по ліквідації наслідків страхового випадку, спрямовані на зменшення наслідків страхового випадку.
До таких витрат відносяться вартість використаних матеріалів для пожежогасіння та вогнегасних речовин, витрати на їх перезаправлення, заміну спринклерних головок

Витрати на переїзд та оренду іншого житла у разі неможливості проживання в застрахованому після настання страхового випадку.

Затоплення.

В зоні особливого ризику знаходяться жителі багатоповерхівок, де затоплення є основним ризиком. Ви можете зберегти власні кошти, попередивши витрати на свій ремонт та ремонт сусідів.

Падіння дерев та інших сторонніх предметів.

Часто страхові ризики здаються малоймовірними, до того випадку, поки не відбуваються з Вами чи Вашими знайомими. Падіння дерев на будинок або розбите скло внаслідок попадання стороннього предмету вже не є одиничними випадками.

Вибух газу.

На 100 000 жителів в середньому за добу відбувається 16 аварійний виїздів газової служби. Причиною може бути неправильно встановлений котел, протікання газу а також несправність димових та вентиляційних каналів.

Пожежа.

Ви можете застрахувати свій дім від шкоди, заподіяної неконтрольованним вогнем. Будь-яке замикання, несправності в електричному обладнанні або перепади напруги можуть привести до страхового випадку.

Витрати, що пов'язані з гасінням пожежі та іншими заходами по ліквідації наслідків страхового випадку, спрямовані на зменшення наслідків страхового випадку.
До таких витрат відносяться вартість використаних матеріалів для пожежогасіння та вогнегасних речовин, витрати на їх перезаправлення, заміну спринклерних головок.

Крадіжка з проникненням, розбій, хуліганство.

Сусід розбив вікно, пошкодив паркан або Ваша квартира стала об`єктом злодіїв. Всі ці витрати покриває СК "Універсальна".

Наїзд наземного транспорту.

Особливо актуальним є для жителів перших поверхів або власників приватних будинків. Невпевнені водії або непередбачувані обставини можуть спричинити ДТП, де може постраждати Ваше майно.

 • Що необхідно знати при оформленні

   

  Для укладення договору страхування при подорожі за кордон Вам необхідний лише закордонний паспорт.

   

  Що включає опція "Активний туризм/відпочинок"?

  Активний туризм - пов'язаний із ризиком та істотними фізичними навантаженнями, вимагає сміливості та навиків та/або використання механічних та інших засобів пересування та переміщення по суші, на воді, під водою та у повітрі (крім випадків, коли Страхувальник сплатив проїзд і є пасажиром пасажирського транспортного засобу), пересування на тваринах, велосипедах, моторолерах, мотоциклах та квадроциклах, сплави на човнах або плотах по річках та інших водоймах та іншими аналогічними видами відпочинку.

  Також до Активного туризму відносяться Спорт та екстрим – участь у заходах із високим ступенем ризику, що вимагають від учасників спеціальних навиків та підготовки, а саме: участь у спортивних тренуваннях та змаганнях на аматорському або професійному рівні, а також заняття такими видами спорту та туризму: гірськолижний, сноубординг, спелеотуризм, полювання, риболовля у важкодоступних та віддалених місцевостях, стрибки із парашутом, польоти з використанням безмоторних засобів, польоти в якості пілота, участь у перегонах на транспортних засобах або тваринах.

  До активного туризму також відносяться: акробатика (всі види), атлетика, віндсерфінг, воднолижний спорт, гирьовий спорт, лижне двоборство, плавання, пауерліфтинг, стрибки у воду, фігурне катання, армспорт, багатоборство (всі види), велоспорт (трек, шосе), водно-моторний спорт, гребля, спортивна гімнастика, картинг, кінний спорт, ковзанярський спорт, контактні види спорту (боротьба вільна, боротьба греко-римська, дзюдо, козацький двобій, рукопашний двобій, традиційне карате, кікбоксинг, бокс, дзюдо, боротьба, самбо, сумо), подорожі (піші походи) з гірським ландшафтом, поло, регбі, санний спорт, спідвей, шот-трек, футбол (всі види), хокей з шайбою, автомотоспорт, вертолітний спорт, гірський велосипед, гірськолижний спорт, дельтапланерний спорт, літаковий спорт, мотоциклетний спорт, парашутний спорт, планерний спорт, піші походи (по спеціальних маршрутах), ралі, слалом (всі види), скелелазіння, спелеологія, стрибки на лижах з трампліна, фрістайл-акробатика, стрибки на батуті, рибальський спорт, стендова та кульова стрільба, біатлон, бодібілдинг, художня гімнастика, ігрові види спорту (баскетбол, бейсбол, водне поло, волейбол, гандбол, пейнтбол, хокей на траві, футбол, хокей з шайбою, легка атлетика, рок-н-рол акробатичний, сквош, спортивні танці, великий теніс (за виключенням дайвінгу та альпінізму).

   

   

  Перелік країн, що входять до визначенного терміну "Европа" та "Весь світ"

  Європа:

   

  • Австрія
  • Азербайджан
  • Албанія
  • Андорра
  • Афганістан
  • Бельгія
  • Білорусь
  • Великобританія
  • Вірменія
  • Греція
  • Грузія
  • Данія
  • Естонія
  • Єгипет
  • Ірландія
  • Ісландія
  • Іспанія
  • Італія
  • Казахстан
  • Киргизстан
  • Кіпр
  • Латвія
  • Литва
  • Ліхтенштейн
  • Люксембург (держава)
  • Мальта (держава)
  • Молдова
  • Монако
  • Нідерланди
  • Німеччина
  • Норвегія
  • Польща
  • Португалія
  • Росія
  • Румунія
  • Сан-Марино
  • Словаччина
  • Словенія
  • Таджикистан
  • Туреччина
  • Туркменістан
  • Угорщина
  • Узбекистан
  • Фінляндія
  • Франція 
  • Хорватія
  • Чехія
  • Чорногорія
  • Швейцарія
  • Швеція

  Весь світ:

  • Всі країни у тому числі Европа
 • Рекомендована сума страхування

   

  Рекомендована сума, на яку Вам потрібно застрахуватись Перелік країн
  Від 3 000 доларів Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Узбекистан
  Від 5 000 доларів Албанія, Афганістан, Афганістан, Грузія, Росія, Румунія, Туркменістан
  Від 15 000 доларів Алжир, Ангола, Бангладеш, Бахрейн, Бенін, Боснія і Герцеговина, Ботсвана, Бруней, Бутан, Гамбія, Гана, Гвінея, Гвінея-Бісау, Джибуті, ДР Конго, Екваторіальна Гвінея, Еритрея, Ефіопія, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Індонезія, Ірак, Камбоджа, Камерун, Кенія, Кот-д'Івуар, Лаос, Ліберія, Ліван, Лівія, Мадагаскар, Малайзія, Марокко, Мозамбік, Монголія, М'янма, Намібія, Непал, Нігер, Нігерія, ОАЕ, Оман, Пакистан, Південна Корея, Північна Корея, Республіка Конго, Руанда, Сан-Томе і Принсипі, Саудівська Аравія, Сенегал, Сербія, С'єрра-Леоне, Сирія, Судан, Східний Тимор, Тайвань, Танзанія, Того, Туніс, Туреччина, Центрально-Африканська Республіка, Чад
  Від 15 000 євро Буркіна-Фасо, Бурунді, Габон, Ємен, Іран, Йорданія, Катар, Коморські Острови, Кувейт, Малаві, Республіка Македонія, Свазиленд, Уганда.
  Від 30 000 доларів В'єтнам, Домініканська Республіка, Ізраїль, Індія, Китай , Мавританія, Сінгапур, Сомалі, Таїланд 
  Від 30 000 євро Австрія, Андорра,  Бельгія, Болгарія, Ватикан, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Монако, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Сан-Марино, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швейцарія, Швеція.
  Від 50 000 доларів  Австралія, Антигуа і Барбуда, Аргентина, Багами, Барбадос, Беліз, Болівія, Бразилія, Вануату, Венесуела, Гаїті, Гайана, Гватемала, Гондурас, Гренада, Домініка, Еквадор, Канада, Кірібаті, Колумбія, Коста-Ріка, Куба, Лесото, Маврикій, Мальдіви, Маршалові острови, Мексика, Науру, Нікарагуа, Нова Зеландія, Палау, Панама, Папуа-Нова Гвінея, ПАР, Парагвай, Перу, Сальвадор, Самоа, Сейшельські острови, Сент-Вінсент і Гренадини, Сент-Кіттс і Невіс, Сент-Люсія, Соломонові Острови, Суринам, США, Тонга, Тринідад і Тобаго, Тувалу, Уругвай, Федеративні Штати Мікронезії, Фіджі, Філіппіни, Чилі, Шрі-Ланка, Ямайка, Японія
  Від 50 000 євро  Кабо-Верде

   

  Розрахувати

 • Цікаве про туристичне страхування
 • Ассистуючі компанії

  Якщо Ви подорожуєте, бажано завжди тримати поліс при собі. У випадку, якщо з Вами щось трапилось, обов`язково телефонуйте за номерами, вказаними у Вашому полісі, адже лише компанія ассистансу організує Вам медичну допомогу! Номера телефонів на полісах СК "Універсальна" вказані на першій сторінці в розділі «Пам’ятка Застрахованій особі».

   

  Асистуюча компанія - це спеціалізована служба, що діє від імені та за дорученням  Страхової компанії. Більше про компанії Ви можете дізнатись у розділі "Наші партнери".

   

  Корисні номери телефонів компаній ассистансу:

  +38 044 239 88 00 – Coris

  +38 044 594 27 94 – Savitar Group

  +38 044 287 88 70 – Smile Assistance

  +90 242 310 28 47 - (з мобільного) в Туреччині (Remed Assistance)

  +0 242 310 28 47 - (зі стаціонарних телефонів Туреччини) Remed Assistance

  +2 02 241 37 305 - (з мобільного в Єгипті) Remed Assistance

  +2 02 241 701 47 - (з мобільного в Єгипті) Remed Assistance

  +2 02 241 428 05 - (з мобільного в Єгипті) Remed Assistance

   

     

Нещасним випадком вважається раптова, випадкова, короткочасна, непередбачувана та незалежна від волі Застрахованої особи подія, що фактично відбулась і внаслідок якої настав розлад здоров’я і/або смерть.

А саме: травматичні пошкодження організму (травми, в тому числі від вогнепальної зброї), поранення, контузія, анафілактичний шок, випадкове потрапляння в дихальні шляхи чужорідного тіла, утоплення, ураження блискавкою або електричним струмом, опіки, обмороження, перегрівання, переохолодження, укуси тварин, отруйних комах, змій тощо, випадкове отруєння газами, побутовими або промисловими хімічними речовинами, ліками, недоброякісними продуктами харчування (за винятком інфекційних хвороб), такі захворювання, як сказ, правець, ботулізм, малярія, а також енцефаліт, що передається укусами кліщів.

При нещасному випадку клієнт має право отримати одноразову виплату від страхової компанії.

 

Страхова компанія може запропонувати Вам послугу "коридор": 90/30, 180/30, 365/30, 90/45, 180/45, 180/60, 180/90, 365/90 і 365/180.

 

Перша цифра означає загальну кількість днів, протягом якого договір страхування буде дійсним.

Друга цифра - це кількість днів, яку Ви можете сумарно провести за кордоном під страховим захистом.

 

Наприклад, якщо Ви обрали "коридор" 365/30, це означатиме, що договір страхування буде діяти 1 рік (365 днів). Протягом цього календарного року Ви можете виїжджати за кордон декілька разів на будь-який термін. Але в загальный кількості період Вашох поїздок не повинен перевищувати 30 днів.

 

Вартість КАСКО залежить від наступних факторів:

 

Фактор Вплив
Марка автомобіля Розрахунок базового тарифу залежить від марки Вашого авто. За статистикою, різні марки мають різну частоту попадання в ДТП, різну вартість запчастин, ремонтно-відновлювальних робіт
Тип транспортного засобу Вантажні автомобілі, причепи, інші типи авто мають індивідуальну базову тарифікацію. Ціни на страхування КАСКО по таким авто нижчі
Роки страхування в СК "Універсальна" без страхових випадків Чим більше років Ви є нашим клієнтом без страхових випадків, тим більше Ви отримаєте знижку
Специфічні умови використання авто (прокат авто, таксі тощо) Власники авто, які використовуються в якості прокату, таксі, платять дорожче
Стаж водія Чим більший у Вас стаж водіння, тим більшу Ви отримаєте знижку
Франшиза Франшиза 0 грн. здорожує вартість полісу
Опція «виплата без врахування зносу»

Ця опція безкоштовна для авто віком до 2 років.

Для авто, старше ніж 2 роки, дана опція може бути обрана додатково.

Вибір цієї опції дає клієнту можливість отримати виплату із розрахунку страхової виплати, як за нові деталі.

Ремонт на СТО рекомендованого СК "Універсальна" СТО за направленням СК "Універсальна" може здешевити вартість Вашого КАСКО до 15%
Місце реєстрації авто Жителі Києва та великих міст платять більше, так як частота настання ДТП в таких містах більша.
Програми страхування У нас є спеціально сформовані програми страхування: КАСКО економ, стандарт, VIP КАСКО
Оплата частинами Одноразова сплата, чи повна сплата річного договору в період 3 місяців після його укладання, формує дешевшу вартість Вашого КАСКО

Ваше авто коштує 500 тис. грн. Ви обрали франшизу 0,5%. Це означає, що сума франшизи складає 2500 грн.

Якщо стався страховий випадок, сума розрахованого збитку склала 51 500 грн. Ви отримаєте 49 000 грн. виплати.

 

Тут Ви можете РОЗРАХУВАТИ вартість Вашого КАСКО.

Франшиза при страхуванні КАСКО - це частина спричиненого Вам збитку, яку не оплатить страхова компанія. Цю частину Ви оплачуєте самостійно. Як правило, франшиза визначається у відсотках від вартості Вашого авто.

 

Ви можете самостійно  вибрати один із  варіантів франшиз:

 • 0%;
 • 0,25%;
 • 0,5%;
 • 1%;
 • 2%;
 • 5%

Наведемо лише декілька ситуацій, в яких ми вирішимо Ваші неприємності:

 

Неприємність Дія страхової компанії "Універсальна"
Камінь на дорозі розбив Ваше скло Замінимо скло
Камінь на дорозі розбив фару Замінимо фару
На Ваш автомобіль впало дерево Відремонтуємо Ваше авто
При перебуванні на стоянці хтось пошкодив Ваш автомобіль, подряпали двері Відремонтуємо Ваше авто
При виїзді з гаражу Ви необережно пошкодили бампер Замінимо бампер
Ви не впорались із керуванням автомобілем на дорозі і стали винуватцем ДТП Відремонтуємо Ваше авто
Ви не впорались із керуванням автомобілем, заїхали в кювет, пошкодили Ваше авто Викличемо евакуатор, доставимо Ваше авто до СТО та відремонтуємо його
Ваш автомобіль заляпали фарбою Перефарбуємо Ваш автомобіль
У Вас викрали автомобіль Виплатимо Вам вартість Вашого автомобіля