Заголовок

Акціонери

Страхова компанія UNIVERSALNA має міжнародний склад акціонерів.

 

Основним акціонером Універсальної є FairFax Holding Ukraine (FFHU), який володіє 100% контрольного пакету акцій. 

Fairfax (Сanada, Toronto) володіє 70%, а European Bank for Reconstruction and Development (EBRD, the UK, London) володіє 30% акцій компанії FairFax Holding Ukraine.

 

FAIRFAX FINANCIAL HOLDINGS LIMITED (Fairfax) – є холдинговою компанією, яка через свої дочірні компанії займається страхуванням (non-life), перестрахуванням та управлінням інвестиціями.

FAIRFAX була заснована в 1985 році нинішнім Головою та Виконавчим директором В. Прем Уватса, що здійснює керівництво з штаб-квартири в Торонто (Канада). Звичайні акції компанії котируються на фондовій біржі Торонто під символом FFH. Страхові та перестрахові компанії FAIRFAX працюють на децентралізованій основі з автономним керівними командами, застосовуючи цілеспрямовану стратегію андеррайтингу на власних ринках.

Сайт - www.fairfax.ca

 

ЄБРР (EBRD) - Європейський банк реконструкції та розвитку, штаб-квартира в м.Лондон (Великобританія).

Міжнародна фінансова організація, акціонерами якої є 69 країн, Європейський Союз і Європейський інвестиційний банк. ЄБРР фінансує проекти в 38 країнах світу, є одним з найбільших інвесторів України, фінансує як нові підприємства, так і діючі компанії. Тісно співпрацює з державними компаніями, банками, підтримує процеси структурної реорганізації і покращення комунального господарства України. Створює сприятливі умови для розвитку підприємницької діяльності в Україні.

ЄБРР є акціонером Універсальної з 2011 року.

Сайт - www.ebrd.com