Ваш браузер застарів!

Оновіть ваш браузер щоб сторінка відобразилась належним чином. Оновити браузер зараз

Акціонери

Страхова компанія Універсальна має міжнародний склад Акціонерів

 

 

Whiteford Limited - Інвестиційна компанія, власником якої є львівський бізнесмен Віталій Антонов, який володіє мережею  автозаправок «ОККО» (концерн «Галнафтогаз»). Мережа налічує більше ніж 400 АЗС і є однією з найбільших в Україні. Автозаправки постійно визнаються клієнтами та незалежними експертами як найкращі за якістю палива, супутніх товарів та послуг.

Віталій Антонов є одним із десяти кращих Топ-менеджерів України. Такий статус йому надано бізнес-журналом «Компаньйон», а також постійно входить у сотню найвпливовіших людей України за рейтингом журналу «Фокус».

Сайт - www.okko.ua

 

EBRD (European Bank for Reconstruction and Development) - Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, штаб квартира у м. Лондон (Великобританія).

Міжнародна фінансова організація, до складу засновників якої входить 69 країна, Євросоюз та Європейський банк. EBRD є одним із найбільших інвесторів України, що фінансує проекти у 38 країнах, банки, вкладає кошти як в нові підприємства, так і в діючі компанії. Тісно працює із державними компаніями, підтримує процеси структурної реорганізації та покращення комунального господарства України. Створює позитивні умови для розвитку підприємницької діяльності в Україні.

Сайт - www.ebrd.com

 

Horizon Capital (через Bedivere Investments Limited) – Міжнародна інвестиційна компанія, штаб квартира у м.Чікаго (США). Horizon Capital інвестує у компанії з високим потенціалом росту і прибутковості, гарною діловою репутацією, кваліфікованим менеджментом, чіткою стратегією розвитку.

Сайт – www.horizoncapital.com.ua

 

Genesis - Інвестиційний фонд, штаб квартира у м.Лондон (Великобританія). Інвестиційна та дослідна організація, яка займається інвестуванням у ринки, що розвиваються.

Сайт - www.giml.co.uk

 

Dragon Capital (через DRGN Limited) – найбільша інвестиційна компанія України, яка працює в сфері інвестицій і фінансових послуг. Інвестиційна стратегія Dragon Capital передбачає входження в приватні компанії, що динамічно розвиваються. Згідно рейтингів Euromoney, Global Finance, WEALTH & FINANCE найкраща інвестиційна компанія України в 2018 році.
Сайт - https://dragon-capital.com

 

Члени Наглядової Ради: 

Віталій Антонов, Голова Наглядової ради

Василь Даниляк, Член Наглядової ради

Віллем Вінаєндтс, Член Наглядової ради

Оксана Яворська, Член Наглядової ради

Валерій Нетребенко, Член Наглядової ради