ДТП за кордоном: яка буде виплата

Як буде виплачене страхове відшкодування по договору КАСКО від UNIVERSALNA у разі ДТП за кордоном.

ДТП за кордоном: яка буде виплата

Як буде виплачене страхове відшкодування по договору КАСКО від UNIVERSALNA у разі ДТП за кордоном (звичайно, для цього потрібно мати активну опцію «Європа» і полісі КАСКО):

1. Ми працюємо дистанційно. Вам не потрібно повертатись в Україну для того, щоб написати заяву чи привезти документ – Ви надсилаєте документи в електронному вигляді.

2. Розуміємо, що всі стали дуже мобільними і зараз важко спланувати своє перебування навіть на короткий час, а тим більше планувати свій ремонт на конкретній СТО, тому ми готові перераховувати кошти безпосередньо Клієнту, а Ви вже самі будете вирішувати де і в який зручний для Вас час ремонтуватись.

3. Якщо Ви страхувались по варіанту «Гарантійна СТО» та вирішили здійснити ремонт за кордоном на гарантійній СТО (в країні ДТП чи Вашого перебування) - її рахунок буде прийнято при розрахунку суми виплати. Якщо Ви не визначились з СТО чи ремонтом за кордоном, сума виплати буде визначена, виходячи з вартості ремонту на гарантійній СТО в Україні.

4. Якщо Ви, при страхуванні, обрали варіант «СТО запропоноване Страховиком» – виплата буде проведена, виходячи з вартості ремонту обраної Страховиком СТО в Україні.

Якщо вам потрібно оформити договір КАСКО з покриттям «Європа» або розширити існуючий - контакти наших менеджерів в регіонах.


Разом - ми Сила

Перемога буде за Україною!

Консультуємо по питаннях страхування та залишаємося на зв’язку у Viber 067 223 30 37

Виконуємо зобов’язання перед клієнтами, партнерами та співробітниками.

Повертаємо бали за страховку на картку Fishka

Перераховуємо 1% від покупок з карткою Fishka на потреби захисників.

UNIVERSALNA – страхова компанія, що входить до міжнародної групи Fairfax (Канада, Торонто).

Дата публікації: 10.06.2022

Новини UNIVERSALNA


 • UNIVERSALNA пройшла аудит під час війни

  2022-06-17

  UNIVERSALNA в черговий раз пройшла (як не крути 16 років вже проходимо) аудиторську перевірку однією із компаній так званої Великої Четвірки (найбільші та найкрутіші аудиторські компанії у світі). Цього року це PricewaterhouseCoopers.

 • Як укласти договір ДМС без візиту в офіс

  2022-06-16

  Ми максимально спростили та зробили безпечним механізм оформлення договору.

 • ДМС: як ми працюємо під час війни

  2022-06-15

  Стабільна робота Ассистансу - ми ні на хвилину не припиняли обслуговування наших Застрахованих, як би важко нам не було. Деякі оператори працювали навіть зі сховищ та окупованих територій задля своєчасної організації допомоги нашим Застрахованим по ДМС.

UNIVERSALNA

facebook

Читайте новини та акції страхової компанії UNIVERSALNA.
Будьте завжди в курсі всіх подій.
Підписуйтесь на нашу сторінку Facebook/UNIVERSALNA