Отзывы о UNIVERSALNA

Рейтинг 4.5/5

Отзывы о страховой компании UNIVERSALNA

Написать отзыв о UNIVERSALNA
Ваше имя
Место проживания
Ваш телефон
Ваш email
Отзыв
Новое скрытое поле
 • Удобная СК
  Стандартное, хорошее отношение страховой компании к её клиентам. Лишнего ничего. Все в рамках договора. По моему случаю решение принимали чуть больше недели. Суммы хватило.

  KravezzzRT

  18 декабря 2022

 • Норм компанія
  маю каско і горя не знаю. Вже прийшлось двічі звертатись, в обох випадках все було зроблено професійно і швидко.

  korobenko

  1 декабря 2022

 • Поважаю
  Страхування товарних кредитів — це дуже класна штука для бізнесу зараз. добре що страхова компанія не побоялась взяти на себе відповідальність в умовах війни

  NRtyui78

  22 ноября 2022

 • Мій страховий випадок
  Страхую машину тут вже 5-ий рік. В мене тойота рав 4, повне каско. Обслуговую машину справно, вчасно та тільки на офіційних сто. Тепер про сам випадок: їхала за містом в невеликій тагнучці (ну як тягнучці, середня швидкість руху була десь близько 60 км/год) і звісно, як завжди буває в таких ситуціях машини почали виконувати обгони. І все би нічого, але знайшовся розумник, якому «треба більше за всіх» і він почав виконувати маневр обгону на повороті. Але це в нього не дуже вийшло, оскільки їхала зустрічна машина і аби не в’їхати їх в лоб він різко почав всовувати назад і тим самим створив аварійну ситуацію в якій мені довелось аварійно тормозити. А це вже спричинило саме ДТП в якому авто яке їхало за мною в’їхало мені в зад. Власник опеля, який в’їхав в мене виявився власником полісу в досить сумнівній страховій (я навіть назву точно не пам’ятаю), яка за всі ушкодження нарахувала мені аж 17 тис грн)) І якби не моя страхова, то я навіть думати не хочу як би мені прийшлось самій розрулювати всю цю ситуацію. Дуже вдячна компанії за те що позбавили мене головного болю та взяли все в свої руки. В мене залишилось враження, що вони справді професіонали своєї справи. Ще раз дякую.

  galchinska

  16 ноября 2022

 • Дуже задоволення зверненням по медичному страхуванню.
  Чесно кажучи не очікувала настільки професійного ставлення. Особливо враховуючи те, що страховку оформлювала ще минулого року з думками «та нехай буде», коли її запропонував банк. Щомісячний внесок — мінімальний, а мати хоч якийсь додатковий захист ніколи не зайве. І згадала я про неї абсолютно випадково, завдяки смс про списання коштів як раз в той момент коли мені було не дуже добре. При зверненні мене записали до гарного спеціаліста. Зараз вже почуваюсь добре. Але те, як працює компанія в умовах війни справило на мене дуже велике враження. Сподіваюсь, що це не вийняток, а реально їх ідеологія.

  DudkaKate

  4 ноября 2022

Читать больше

 • 0

  год в Украине

 • 0

  клиентов

 • 0

  процент клиентов доволен качеством обслуживания

 • 0

  тысяч гривен собрано за 9 месяцев 2022

 • 0

  тысяч гривен выплачено за 9 месяцев 2022

 • 0

  убытков урегулировано ежегодно

Хотите купить?

Специалист нашего контакт-центра ответит на ваш вопрос, разъяснение или любую информацию о продуктах страхования или сервисах, предоставляемых страховой компанией UNIVERSALNA
Ваш менеджер Яна

Ваш менеджер Яна

урл
Страховой случай