КАСКО у період військового стану

Чи діє мій поліс КАСКО зараз, у період військового стану? Це найпопулярніше питання, яке ми наразі отримуємо на нашій «гарячій лінії».

КАСКО у період військового стану

Чи діє мій поліс КАСКО зараз, у період військового стану? Це найпопулярніше питання, яке ми наразі отримуємо на нашій «гарячій лінії».

UNIVERSALNA повідомляє, що навіть у період військового стану ми несемо відповідальність за ваше авто.

UNIVERSALNA врегульовує збитки, заподіяні нашим клієнтам в результаті дорожньо-транспортної пригоди, стихійного лиха, пожежі або протиправних дій третіх осіб, не пов’язаних зі злочинами військового часу. Договір діє.

Контактний центр UNIVERSALNA працює цілодобово, приймає звернення, випадки врегульовуються. Ми не зупиняємо здійснення виплат.

Водночас, просимо вас звернути увагу, що відповідно до умов переважної більшості договорів страхування, пошкодження майна в результаті прямого влучання снарядів, куль, вибухівки, а також наслідки інших військових ризиків є виключеннями зі страхового покриття всіх страхових компаній.

Навіть в умовах військового часу ми намагатимемось якомога якісніше та максимально оперативно врегульовувати страхові випадки, виплачуємо страхові відшкодування на сервіси (якщо сервіс в регіоні працює та готовий ремонтувати авто), або клієнту на особистий рахунок.

Наша команда експертів по врегулюванню з 24.02.2022 врегулювала понад 100 транспортних страхових випадків на загальну суму понад 3,5 мільйони гривень.

Консультуємо по питаннях страхування та залишаємося на зв’язку у Viber 067 223 30 37


Разом - ми Сила

Перемога буде за Україною!

Виконуємо зобов’язання перед клієнтами, партнерами та співробітниками.

UNIVERSALNA – страхова компанія, що входить до міжнародної групи Fairfax (Канада, Торонто).

Дата публікації: 19.03.2022

Новини UNIVERSALNA


 • Позиції в Іншуренс ТОP за 9 місяців 2022

  2022-12-20

  Оприлюднені рейтинги страхових компаній за підсумками 9 місяців 2022 року - ми у ТОП - 8 найбільших страхових компаній за обсягами валових премій.

 • Ми №1 по швидкості виплат по автоцивілці

  2022-12-14

  Ми перші по швидкості виплат по ОЦВ!

 • Оцінка якості автоцивілки повертається

  2022-12-13

  МТСБУ (регулююча організація по автоцивілці) поновило оприлюднення світлофора. І ми стабільно маємо найвищу оцінку за всіма показниками!

UNIVERSALNA

facebook

Читайте новини та акції страхової компанії UNIVERSALNA.
Будьте завжди в курсі всіх подій.
Підписуйтесь на нашу сторінку Facebook/UNIVERSALNA