Reviews on UNIVERSALNA

Rating 4.5/5

Reviews of the insurance company UNIVERSALNA

Write a review on UNIVERSALNA
Your name
Place of residence
Your phone
Your email
Review
Новое скрытое поле
 • Удобная СК
  Стандартное, хорошее отношение страховой компании к её клиентам. Лишнего ничего. Все в рамках договора. По моему случаю решение принимали чуть больше недели. Суммы хватило.

  KravezzzRT

  December 18, 2022

 • Норм компанія
  маю каско і горя не знаю. Вже прийшлось двічі звертатись, в обох випадках все було зроблено професійно і швидко.

  korobenko

  December 1, 2022

 • Поважаю
  Страхування товарних кредитів — це дуже класна штука для бізнесу зараз. добре що страхова компанія не побоялась взяти на себе відповідальність в умовах війни

  NRtyui78

  November 22, 2022

 • Мій страховий випадок
  Страхую машину тут вже 5-ий рік. В мене тойота рав 4, повне каско. Обслуговую машину справно, вчасно та тільки на офіційних сто. Тепер про сам випадок: їхала за містом в невеликій тагнучці (ну як тягнучці, середня швидкість руху була десь близько 60 км/год) і звісно, як завжди буває в таких ситуціях машини почали виконувати обгони. І все би нічого, але знайшовся розумник, якому «треба більше за всіх» і він почав виконувати маневр обгону на повороті. Але це в нього не дуже вийшло, оскільки їхала зустрічна машина і аби не в’їхати їх в лоб він різко почав всовувати назад і тим самим створив аварійну ситуацію в якій мені довелось аварійно тормозити. А це вже спричинило саме ДТП в якому авто яке їхало за мною в’їхало мені в зад. Власник опеля, який в’їхав в мене виявився власником полісу в досить сумнівній страховій (я навіть назву точно не пам’ятаю), яка за всі ушкодження нарахувала мені аж 17 тис грн)) І якби не моя страхова, то я навіть думати не хочу як би мені прийшлось самій розрулювати всю цю ситуацію. Дуже вдячна компанії за те що позбавили мене головного болю та взяли все в свої руки. В мене залишилось враження, що вони справді професіонали своєї справи. Ще раз дякую.

  galchinska

  November 16, 2022

 • Дуже задоволення зверненням по медичному страхуванню.
  Чесно кажучи не очікувала настільки професійного ставлення. Особливо враховуючи те, що страховку оформлювала ще минулого року з думками «та нехай буде», коли її запропонував банк. Щомісячний внесок — мінімальний, а мати хоч якийсь додатковий захист ніколи не зайве. І згадала я про неї абсолютно випадково, завдяки смс про списання коштів як раз в той момент коли мені було не дуже добре. При зверненні мене записали до гарного спеціаліста. Зараз вже почуваюсь добре. Але те, як працює компанія в умовах війни справило на мене дуже велике враження. Сподіваюсь, що це не вийняток, а реально їх ідеологія.

  DudkaKate

  November 4, 2022

More Reviews

 • 0

  years of work in Ukraine

 • 0

  customers

 • 0

  the percentage of customers are satisfied with the quality of service

 • 0

  thousand hryvnias were collected for 9 months of 2022

 • 0

  thousand hryvnias paid for 9 months of 2022

 • 0

  losses are settled annually

Want to buy?

The specialist of our contact center will answer your question, clarification or any information about insurance products or services provided by the insurance company UNIVERSALNA
Your manager Yana

Your manager Yana

урл
Insurance case